Állásajánlat – HEGESZTŐROBOT SZERVIZES

Húsz éve a magyar piacon, német csúcstechnológiájú CLOOS hegesztőberendezések.

Érdekel a robottechnika, a hegesztés, világa?

Szeretnél szakmailag állandóan fejlődni?

Szeretnél büszke lenni ügyfeleink és számunkra is értékes munkádra?

 Ha igen a válaszod a fentiekre örömmel várunk

HEGESZTŐROBOT SZERVIZES

pozícióba.

Feladatok:

  • Hegesztőrobotok, hegesztőberendezések telepítése, üzembehelyezése, hibaelhárítása, karbantartása, validálása
  • A felhasználók szakmai támogatása
  • Alapvető dokumentálási feladatok: munkalapok, jegyzőkönyvek kitöltése

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalatok automatizálásban, karbantartásban, telepítésben
  • Elektromos / elektronikai / mechatronikai végzettség
  • PC ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, együttműködő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Automatizálási ismeretek
  • Hegesztéstechnikai, alkalmazástechnikai tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • a világ élvonalába tartozó technológiák alkalmazása
  • szakmai képzések, karrierépítési lehetőség
  • motiváló csapat, nagyratörő célok, családias légkör
  • biztos jövedelem

Ha szeretnél nálunk dolgozni önéletrajzod az office(Replace this parenthesis with the @ sign)cloos.hu e-mail címre várjuk.