Álláslehetőség

Alkalmazott állapota: Határozatlan idejű Állás típusa: Állandó

Állás szintje: Munkatárs

Munkavégzés helye: Hungary-Százhalombatta

Dolgozz velünk a MOL Dunai Finomító Karbantartási osztályán, légy aktív tagja az ország legnagyobb és legkomplexebb ipari létesítményének, a Finomítás vegyipari transzformációjának, mely hosszú távon fogja meghatározni a telephely rentábilis működését!

Vezető energetikai vállalatként a Karbantartási osztályon történő munkavégzés egyszerre jelent változatosságot és folyamatos kihívásokat.

A szakmai karrierutadat, gépészmérnökként, villamosmérnökként vagy projekt mérnökként is megtalálhatod, ha elég nyitott vagy a folyamatos tanulásra és élni tudsz a képzési lehetőségekkel.

Meghirdetésre kerülő pozíciók:

  • Karbantartás vezető tervező gépészeti szakterület
  • Karbantartás vezető tervező irányítástechnikai szakterület
  • Megbízhatósági mérnök gépészeti szakterület
  • Karbantartás back-office fejlesztési mérnök
  • Capex folyamat koordinátor

A munkakörök célja:

A Százhalombatta Termelés MOL termelő és szolgáltató üzemeinek műszaki biztonsági követelményeinek és rendelkezésre állásának biztosítása egy költséghatékony és transzparens karbantartási folyamat által.

Amit kínálunk és amit kérünk:

  • egy forgógépekben járatos kollégának közel 2800 szivattyút és 92 kompresszort kínálunk, kiegészítve az ország legnagyobb diagnosztikai rendszerével, cserébe azt kérjük, hogy a karbantartásukat ne csak végrehajtsd, hanem irányítsd is
  • egy statikus berendezésekben járatos kollégának közel 2000 hőcserélőt, szintén majdnem 2000 egyéb nyomástartó edényt továbbá Magyarország legnagyobb egybefüggő tartályparkját kínáljuk, kiegészítve egy egyedülálló megbízhatóság alapú karbantartási metodikával, cserébe azt kérjük, hogy ne csak felhasználója legyél a rendszernek, de az adatbázisok építője is
  • egy irányítástechnikai szakembereknek több mint 3200 szabályzó szelepet, 3 világforgalmazó DCS rendszereit és a legmodernebb vezetéknélküli kommunikációs eszközöket kínáljuk, kiegészítve a saját diagnosztikai rendszereikkel, cserébe azt kérjük, hogy ha a világ verzió számot vált, akkor légy naprakész
  • egy megbízhatósági mérnöktől azt kérjük, hogy ha záporoznak a FMEA, RCFA, MTBF, MTTR, RCM, PDM, TPM rövidítések, akkor találd meg közöttük a közös nevezőt, és fordítsd le őket a napi működésben alkalmazható szintre is
  • egy projekt folyamat koordinátornak változatos projekt portfóliót, felhatalmazó működési modellt és soha véget nem érő új kihívásokat kínálunk, cserébe azt kérjük, hogy ne csak műszakilag legyen komplett a projekt, de pénzügyileg és átfutási idő szempontjából is
  • egy back-office fejlesztési mérnöknek az éves közel 20.000 munkamegrendelő részletes tervezési világát a műszaki adatbázis naprakészen tartását tűztük ki kihívásként, cserébe azt kérjük, hogy a rendszerben felépített modell és az üzemben termelőeszköz ne csak a nevében hasonlítson
  • és végül minden jelentkező mérnöknek az kínáljuk, hogy segítünk a beilleszkedésben, cserébe csak azt kérjük, hogy légy része a csapatnak

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Felelősségtudat, önállóság, megbízhatóság, precizitás
  • Min. 5 év szakmai gyakorlat
  • Angol alapfok
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office szoftverek, SAP)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Olajipari/vegyipari rendszerek ismerete
  • Szakterületi ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag, 13. havi fizetéssel
  • Bruttó éves 700.000 Ft cafeteria
  • Stabil munkahely, hosszútávú karrierlehetőségek
  • Komplex, kihívást jelentő munka egy profi csapat tagjaként
  • Home-office lehetőség biztosítása
  • Közvetlen, inspiratív légkör
  • Szakmai és egyéb képzések biztosítása
  • Teljesítményértékelési rendszer

Munkavégzés helye: Százhalombatta